Notice

शैक्षिक सत्र २०७७-२०७९ स्नातकोत्तर तह (फरेष्ट्री) को Research Proposal बारे सूचना | Thursday, June 16, 2022

International Conference on Biodiversity and Bioprospecting | Tuesday, May 3, 2022

M.Sc. Forestry Thesis Draft Submission गर्ने बारेको सूचना | Monday, April 25, 2022

M.Sc. Forestry Research Proposal Draft Submission गर्ने बारेको सूचना | Sunday, April 17, 2022

वन विज्ञान संकायद्वारा धन्यवाद ज्ञापन | Wednesday, March 16, 2022

LEE / Internship सम्बन्धि सूचना | Sunday, February 20, 2022

LEE Orientation संचालन हुने बारेको सूचना | Monday, February 14, 2022

Result of Internal Assessment Examination 2078 | B.Sc. Forestry 4th Sem. | Friday, November 19, 2021

M.Sc. Forestry Thesis Draft Submission गर्ने बारेको सूचना | Tuesday, November 9, 2021

शैक्षिक सत्र २०७४–२०७६ स्नातकोत्तर (फरेष्ट्री) तहका Thesis Defense हुन बाँकी विद्यार्थीहरुको लागि सूचना | Friday, September 3, 2021

Pages